O nas Nasza oferta Strona główna Green Land Galeria Kontakt z nami

Zajmujemy się kompleksowym urządzaniem ogrodów, począwszy od profesjonalnego projektu aż do wykonania ogrodu i jego pielęgnacji. Nasze realizacje uwzględniają specyfikę terenu, a także preferencje estetyczne klientów. Firma Gardenland to wysoka jakość pracy połączona z konkurencyjnymi cenami. Wykorzystujemy sprawdzone produkty, które wpływają nie tylko na trwałość naszych ogrodów, lecz także na ich piękno i oryginalność.

Oprócz projektowania i wykonywania ogrodów zajmujemy się także realizacją oczek wodnych, kaskad, strumyków, systemów nawadniających, skalniaków, trawników, trawników z rolki i zielonych tarasów na dachach.

W naszym sklepie znajduje się szeroka oferta artykułów ogrodowych i nie tylko. Nasi klienci mają do dyspozycji donice ceramiczne i plastykowe, świeczniki, kwietniki i fontanny, a także środki do uzdatniania wody w oczkach, rybki do oczek, pompy wodne, lampy ultrafioletowe, napowietrzacze, rośliny i kosze do roślin wodnych. Oferujemy także narzędzia ogrodnicze (m. in. sekatory, polewaczki, skrzynki balkonowe, węże ogrodnicze, opryskiwacze) i grille.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i bliższego zapoznania się z ofertą.